Vasarā - atpūšaties vai strādājat dārzā?
Karstā vasara ir jau viducī. Beidzot esam sagaidījuši arī vēsāku gaisa pūsmu. Pirmās četras dienas šonedēl būšot vēsākās šajā mēnesī. - Pastāstiet, lūdzu, kāda jums ir šī vasara: vai tā aizrit dārza darbos, vai ir sanācis arī atpūsties! - aicinājām vakar Madonā sastaptos cilvēkus.
Natālija no Lazdonas: - Paceļot šovasar nav sanācis. Jāstrādā, ja grib, lai izaug laba raža mazdārziņā. Šogad ļoti ātri viss nogatavojas, bet vislabāk aug gurķi un tomāti siltumnīcā, kam karstums neskādē. Toties zemenes ļoti ātri nogatavojās un bija īsu laiku.

Andris no Latvijas laukiem: - Vasara ir okey. Dzīvoju laukos, līdz ar to arī karstums nesagādā problēmas. Man labāk patīk, kad ir karsts laiks.

Dagnija no Ļaudonas pagasta: - Šī vasara ir jauka. Savs laiks ir ne tikai dārza darbiņiem. Esam arī paceļojuši tepat pa Latviju, pabijuši Rundāles pilī, Ogres Zilajos kalnos. Katrā ziņā Latvijā ir daudz vietu, ko vērts apskatīt. Nemaz nevajag obligāti braukt uz ārzemēm. Arī raža jau priecē. Parādās pirmie gurķīši, tāpat bietes un burkāni ir saauguši. Lielais karstums tiem nekaitē.

Cesvainiete Alīna: - Šī vasara viennozīmīgi ir patīkama, jo beidzot arī pie mums ir īsts karstums, ko atšķirībā no citiem gadiem varam izbaudīt. Brīvdienās nedaudz arī paceļojam tepat tuvākajā apkārtnē, bet atpūtu pie ūdens gan neesam baudījuši.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ

21.07.2021.