Izsludina vakances darbam masu vakcinācijas centrā
Kā jau iepriekš informējām, masu vakcinācijas centrs Madonas sporta centra 1. stāvā ir izveidots, no pašvaldības puses nodrošinot visu šobrīd nepieciešamo centra darbības uzsākšanai. Tikmēr joprojām tiek gaidīts uz iespēju sākt nodrošināt pašu procesu jeb „medicīnisko pusi", kam nepieciešams gan pietiekams skaits vakcīnu, gan arī personāls.
Iepriekš Madonas novada pašvaldībā informēja, ka medicīnisko pakalpojumu sniegs Madonas slimnīca, kas darbam ir gatava. Piesaistīts arī privāts pakalpojuma sniedzējs - AS „Veselības centru apvienība", kas šonedēļ izsludināja vairākas vakances „Covid-19" vakcinācijas procesa nodrošināšanai Madonas masu vakcinācijas punktā.
Darbā tiek aicināti: ārsti (pacientu pirmsvakcinācijas apskatei); ārsta palīgi/medicīnas māsas (pacientu vakcinēšanai masu vakcinācijas centrā); pacientu reģistratori. Darbs paredzēts uz noteiktu laiku - uz „Covid-19" vakcinācijas laiku. ‌Lai pieteiktos, nepieciešams sūtīt CV uz e-pastu irina.bogdanova@vca.lv ar norādi „Madonas vakcinācijas centrs". Sīkāka informācija atrodama www.madona.lv.
Atkārtoti jāuzsver, ka šobrīd masu vakcinācijas centrs Madonā vēl nav uzsācis darboties, kā arī nav precīzi zināms, kad tas notiks. Pieteikšanās vakcīnas saņemšanai joprojām notiek centralizēti - zvanot uz bezmaksas tālruni 8989 vai piesakoties vietnē manavakcina.lv,
kā arī ar sava ģimenes ārsta palīdzību.
30.04.2021.