Vasaras nometnes bērniem
Jau piekto gadu Madonā notiks piedzīvojumu nometnes bērniem un jauniešiem vecumā no 7 līdz 15 gadiem. Mēs esam par patiesu draudzību, patiesām emocijām, patiesu piedzīvojumu. Mēs esam komanda, kuras sirdsdarbs ir darbs bērnu vasaras nometnēs. Nometnes komandai ir nemainīga izpratne par to, kas ir īsts, saturīgs un kvalitatīvs piedzīvojums.
MŪSU FILOZOFIJA: Nometnes ir veiksmīgs ieguldījums katras personības nākotnē un attīstībā. Mūsuprāt, izaugsme veidojas caur piedzīvojumu.
Nometnes būs piepildītas ar izzinošām, izglītojošām aktivitātēm, kur katrs sevi spēs atklāt un pilnveidot.
Katra diena nometnē būs īpaša, kas būs virzīta uz dažādām jomām un tēmām, kā sports, māksla, kultūra, ekonomika, zinātne, daba, vēsture.
Nometnes komanda, pieaicinātie lektori un viesi, būs kā labs piemērs bērniem, kā, pareizi darot un domājot, ir iespējams virzīties uz saviem sapņiem un piepildīt tos.
Nometnei tiek piesaistīti sabiedrībā atpazīstamu dažādu profesiju un sporta veidu pārstāvji. Tikšanās mērķis - motivēt un iedrošināt bērnus izvirzīt mērķus un tiekties uz tiem. Viens no mūsu viesiem būs Latvijas pludmales volejbolists, olimpietis Edgars Točs.
Kopā būs sešas saturīgas un piepildītas dienas nometnē. Programmā ir gan nemainīgas aktivitātes, kuras ietveram katru gadu: iesvētības, saliedēšanās spēles, radošas meistarklases, tikšanās ar sportistiem, pārgājieni, talantu šovs, nometnes banka, veikals, nometnes zvērests, ugunskura vakari, piepūšamā atrakcija, sporta spēles, piemiņas lietas, suvenīri, profesionālas bildes un video, improvizācijas spēles, gan daudzas jaunas nebijušas aktivitātes.
Pilnu nometņu informāciju var saņemt, zvanot uz tālruni 28217896 vai rakstot uz piedzivojumulade@gmail.com, kā arī www.facebook.com/piedzivojumulade.
Diennakts nometne bērniem: 03.08.-08.08. - 7-10 g. v.
Diennakts nometne jauniešiem: 17.08.-22.08. - 11-15 g. v.
Dienas nometne bērniem: 10.08.-14.08. - 7-10 g. v.
Visi Latvijas bērni ir mīļi gaidīti mūsu nometnē.

* Nometnes notiek saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr. 981 par „Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtību".
Uz tikšanos!


01.07.2020.