Sporta svētki notiks
Sporta svētki pagastos ir ierasta lieta, un vasara nav iedomājama bez tiem. Arī šogad, 25. jūlijā, Aronas pagastā tādi norisināsies, piedāvājot dažādas sporta spēles, disciplīnas un aktivitātes. Kā informē Vents Ikaunieks, šogad Sporta svētku programma ir bagātīga, piedāvājot dažādas disciplīnas sportistiem un izklaides bērniem.
Jau pulksten 7 no rīta pie estrādes norisināsies makšķerēšanas sacensības, no pulksten 10 līdz 12 - duatlons (velosipēds + skriešana). Bērnudārzā no pulksten 10 līdz 11 paredzētas sacensības bērniem, kurās piedalīsies bērni, kas dzimuši 2013. gadā, un jaunāki.
Sporta zālē visu dienu paredzētas dažādas sportiskas aktivitātes: pulksten 9 - kāršu spēles zolīte un duraks, no 12 līdz 15 - aktivitāte „Izņem, cik vari", no pulksten 13 līdz 16 - basketbols 3 pret 3. Tāpat sporta zālē būs gan soda metieni, gan sportiska aktivitāte „Lielās plaušas".
Savukārt pie slidotavas norisināsies velokross bērniem un šaušana pa mērķiem. Būs pludmales volejbols, bumbiņu mešana, futbols 5 × 5, šautriņas, sievietes un vīrieši varēs piedalīties disciplīnā „Stiprinieks", kā arī paredzēts skrējiens apkārt Kusai.
No pulksten 11 darbosies piepūšamās atrakcijas bērniem, bet Sporta svētku noslēgumā, pulksten 21.30, estrādē - apbalvošana.


01.07.2020.