Aicina pieteikties konkursam „Sakoptākais mežs 2020"
Izsludināta pieteikšanās Latvijas Meža īpašnieku biedrības konkursam „Sakoptākais mežs 2020". Latvijas Meža īpašnieku biedrības valdes priekšsēdētājs Arnis Muižnieks atzīmēja, ka biedrība konkursu „Sakoptākais mežs" organizē ceturto gadu. Kā norāda biedrības valdes priekšsēdētājs, šāds konkurss nāk par labu gan apsaimniekotājiem, kas var mācīties no citu meža īpašnieku pieredzes, gan visai sabiedrībai kopumā.
Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad konkursantus vērtēs pēc meža īpašnieku ieguldījuma produktīvu un noturīgu mežaudžu izveidē, kopšanas metodēm, meža infrastruktūras, zinātniski pamatotu metožu izmantošanas ilgtspējīgā meža apsaimniekošanā, ainavas elementu plānošanas, kā arī saskarsmes ar kaimiņiem un pašvaldību.
Interesenti aicināti iesniegt pieteikumus līdz 2020. gada 15. jūlijam.
Konkursa mērķis ir runāt par labu meža apsaimniekošanas praksi un dot iespēju meža apsaimniekotājiem palepoties ar paveikto. Konkursa norises gaitā iecerēts arī veicināt sabiedrības izpratni par to, ko nozīmē ilgtspējīga meža apsaimniekošana un kādēļ tā ir nepieciešama Latvijas mežos.


22.05.2020.