Vasaras brīvlaiku labprāt pavada nometnē
Tā apgalvo daudzi Madonas BJSS audzēkņi, jo sportot visiem kopā vienmēr ir interesantāk, jautrāk, arī laiks, mainoties nodarbībām, paskrien nemanot.
Arī šovasar sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" notiek dienas treniņnometnes jaunajiem Madonas sporta skolas biatlonistiem. Pagājušajā nedēļā no 1. līdz 5. jūlijam norisinājās jau otrā dienas treniņnometne. Pirmā nometne pulcēja bērnus un jauniešus no 10. līdz 14. jūnijam. Trešā būs no 19. līdz 23. augustam.
Treniņnometnes vadītāja - Madonas BJSS biatlona trenere Aira Bērziņa - pastāstīja: - Nometnē piedalās bērni un jaunieši vecumā no 6 līdz 18 gadiem. Pavisam kopā trenējas 48 dalībnieki, treniņus vada Rolands Pužulis, Una Arama, Arnis Šmugais un es.
Šoreiz otrajā nometnē pulcējas pārsvarā biatlonisti, bet slēpotāji - tikai Jāņa Švikas audzēkņi. Audzēkņiem notiek divi treniņi dienā. Skrienam, rollerojam, braucam ar velosipēdiem, peldamies, nūjojam, arī sacenšamies.
4. jūlijā noskrējām krosiņu, veicām spēka vingrinājumus, katrs varēja redzēt savus rezultātus, salīdzināt, vai ir progress. Kā vienmēr gardas pusdienas mums gādāja PII "Saulīte" virtuve.
Otrajā nometnē laikapstākļi mūs mērcēja, jo daudz lija, bet mēs centāmies piemēroties. Neviens neizkusa, un sporta bāzē ir lielā māja, kur var patverties.
Ko darāt vasarā? - jautāju sastaptajam Martinam Aramam un Kārlim Vestfālam.
- Atpūšamies, patīk nometnē, kur trenējamies pie Rolanda Pužuļa.
Uz vaicājumu par to, kā veicās krosā, uzrunātie zēni sacīja, ka skrējuši 700 m distanci, bijis normāli, taču labāk patīkot rollerot un pa lietu. Šaut arī patīkot, bet pagaidām - tikai ar gaisa šautenēm.
Arī uzrunātās jaunākās grupas meitenes sacīja, ka 500 m krosa distanci pieveikušas, kaut brīžiem licies, ka ir grūti.

10.07.2019.