Novēlējums jaunievēlētajam Latvijas Valsts prezidentam
- Ko jūs novēlētu jaunievēlētajam Latvijas Valsts prezidentam Egilam Levitam, uzsākot oficiāli pildīt pienākumus? - vakar pēc prezidenta svinīgā solījuma jautājām sastaptajiem cilvēkiem. Gulbeniete Svetlana: - Jaunā prezidenta stāšanos amatā sagaidu ar pozitīvām domām. Es viņam novēlu radošumu, uzticēšanos tautai un neatlaidību, īstenojot visus tos solījumus, ko viņš ir devis, nododot šodien svinīgo solījumu.

Brigita no Aronas pagasta:
- Es jau esmu par to, lai Latvijas Valsts prezidentu vēlētu tauta, jo mēs, apakša, dzīvojam citādāk nekā augša. Es ļoti atvainojos, bet jaunievēlētais prezidents būs labāks nekā Vējonis. Uzskatu, ka Levits labāk komunicē ar cilvēkiem, zina valodas un ļoti labi orientējas tieslietās.

Santa Kristiāna:
- Es par politiku īpaši neinteresējos, bet jaunajam Valsts prezidentam Egilam Levitam novēlu kalpot Latvijai un lai veicas!

Gulbenietis Staņislavs:
- Lai Dieviņš viņam palīdz Latviju pacelt saulītē, un dzīve mūsu valstī ietu uz augšu! Cerēsim, ka tas arī izdosies. Ja būs darbavietas, no Latvijas projām nebrauks, bet, ja to nav, neviens jau atpakaļ arī neatgriezīsies. Kas pie mums tagad ir - tikai gateris un mežs, un tas pats nav valsts, bet privātās rokās. Taču, kamēr šajā procesā aktīvi neiesaistīsies valsts un viss paliks spekulantu rokās, situācija nemainīsies.

9.07.2019.