Madonā aizvadīts motociklistu saiets
Aizvadītajā sestdienā moto klubs „Free Hawks", atzīmējot savu 21. dibināšanas gadadienu, uz dzimšanas dienas svinībām aicināja ne tikai savus biedrus, bet arī ikvienu madonieti un viesi. Jau 4. gadu Starptautiskais motociklistu saiets pierūcināja tieši Madonas ielas un estrādi, priecējot skatītājus ar enerģisku pasākuma programmu un iepazīstinot viņus ar motobraucēju kultūru. Kā atklāj moto kluba dalībnieki, iepriekš pasākumi galvenokārt rīkoti Bauskā, tomēr laika gaitā par pasākuma norises vietu izvēlēta Madona, jo savulaik šai idejai atsaucīga bijusi Madonas novada pašvaldība, tā arī aizsākusies un veiksmīgi turpinājusies motociklistu saieta rīkošana šai pilsētā.

Jau tradicionāli jūlija pirmā sestdiena, kad saiets tiek rīkots, ir svētki madoniešiem un pilsētas viesiem, jo ir iespēja vērot gan motociklu parādi, gan plašo pasākumu programmu.
Ikviens, kas sestdien pulksten 17 izgāja Madonas ielās uz motociklu parādi, bija liecinieks tiešām iespaidīgam dalībnieku skaitam, kolorītiem braucējiem un viņu braucamrīkiem. Pa Saules, Rīgas, Rūpniecības, Augu un Raiņa ielu izbrauca vairāki simti motociklistu.
Parādei noslēdzoties Madonas estrādē, šai vietā tālāk aizsākās atraktīva programma gan lieliem, gan maziem.
Skatītājiem bija sarūpētas viktorīnas, dažādas atrakcijas, veiklības spēles, tai skaitā automašīnas iznīcināšana ar āmuru un rāpšanās stabā pēc dažādām balvām. Kā ierasts - bērni varēja izpausties, apzīmējot motociklu ar krāsām. Norisinājās arī skaļākā motocikla un būvēto motociklu konkurss; apmeklētājiem bija iespēja nofotografēties gan uz moča, gan ar to, drosmīgākie arī devās nelielos izbraucienos. Bārddziņu salona „Royal Dandy" mobilajā salonā tika sapucētas gan bārdas, gan frizūras.
Lieliskas emocijas sniedza grupu „Dakota" un „Opus Pro" koncerts, pēc tam izdejoties līdz pat rīta gaismai varēja dīdžeja Aleksander Lustix spēlētajos ritmos. Pasākuma kulminācija pusnaktī - svētku salūts.
Salīdzinājumā ar pagājušo gadu, šogad lutināja laikapstākļi, līdz ar to arī pasākuma apmeklētāju un dalībnieku skaits bija lielāks, savukārt svētki - vēl vairāk izdevušies.

11.07.2018.