Velofotoorientēšanās Cesvainē
CESVAINĒ šosestdien, 19. maijā, pulksten 10 (reģistrēšanās no pulksten 9.30) aktīva dzīvesveida piekritēji aicināti piedalīties velofotoorientēšanās sacensībās. Sacensības notiek ESF projekta „Veselai un laimīgai ģimenei Cesvaines novadā" (Nr. 9.2.4.1/16/I/001) ietvaros.
- Šis būs jau trešais gads, kopš Cesvainē organizējam velofotoorientēšanās sacensības. Prieks, ka ir tik daudz interesentu par šīm sacensībām un tās Cesvainē ar katru gadu kļūst populārākas. Vienīgās bažas ir par laikapstākļiem, - vēstīja sacensību organizatore Ilvija Kecko. - Draugu komandu veido divi dalībnieki, no tiem viens obligāti ir pilngadīgs, savukārt ģimenes komandā - vismaz viens pieaugušais un bērns līdz 11 gadu vecumam, lai gan pagājušajā gadā sacensībās piedalījās arī divi sešgadnieki. Taču trase, kas izvietota gan Cesvainē, gan lauku teritorijā, ir gana gara un nopietna (pieaugušajiem pagājušajā gadā iznāca nobraukt ap 20 km, ģimenēm ar bērniem - mazliet mazāk) un prasa spēkus. Pasākuma ilgums - ap 3 stundām. Startā sacensību dalībniekiem tiks izsniegta aizlīmēta aploksne ar 10 fotoobjektiem, kur dažiem klāt pierakstīta aptuvenā atrašanās vieta. Šogad būs arī pārsteigums -
improvizācijas foto. Jāuzsver, ka katru gadu objekti ir citi un nofotografēti no kāda īpašāka rakursa tā, ka pirmajā brīdī pat grūti atpazīt. Dalībniekiem, braucot ar velosipēdu, jāatrod attēlā redzamā vieta vai objekts un jānofotografē tā, lai redzami komandas biedri un velosipēdi. Finišā tiesnesim jānodod telefons vai fotoaparāts, kur uzskatāmi var redzēt atrastos objektus. Finišē visa komanda reizē. Meklējot objektus, drīkst jautāt garāmgājēju palīdzību. Uzvar komanda, kura savākusi lielāko punktu skaitu. Par katru atrasto objektu tiek piešķirts viens punkts. Vienāda punktu skaita gadījumā tiek vērtēts komandas kontrollaiks.
Pulcēšanās, starts un finišs būs Cesvaines parka stadionā. Pieteikšanās sacensībām - rakstot uz e-pastu trupavniece2@inbox.lv.


16.05.2018.