Aptauja: Muzeju nakts
- Vai jūs zināt, ka šosestdien Latvijā jau 14. reizi notiks Muzeju nakts, un vai kādu muzeju esat iecerējuši apmeklēt? - vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem. Zinaīda no Sarkaņiem: - Nē, to es uzzinu no jums. Līdz šim ne reizi neesmu apmeklējusi nevienu Muzeju nakts pasākumu. Tā ir interesanta iniciatīva, bet no laukiem, ja nav savas automašīnas, jau ir grūti izbraukāt.

Cesvainiete Evija: - Par to, ka katru gadu Latvijā tiek rīkota Muzeju nakts, zinu, bet uz kādu no muzejiem doties sestdien neplānoju. Šogad jāpabeidz 12. klase, līdz ar to nav tik daudz laika.

Madoniete Sarmīte: - Līdz šim neesmu apmeklējusi Muzeju nakts pasākumus, bet ir tāda doma, ka varētu arī aiziet. Dzīvojot Madonā, šāda iespēja ir jāizmanto, un droši vien tas būs pat interesantāk, nekā apmeklējot muzeju ikdienā.

Madoniete Egita: - Katru gadu Muzeju naktī Madonā ir būts gan muzejā, gan bibliotēkā. Kad meita bija mazāka, arī viņa piedalījās šajos pasākumos. Tagad, kad ir lielāka, brauc uz Rīgu, kur Muzeju naktī piedāvā plašas iespējas. Vienu laiku bija tā, ka Muzeju naktī daudzi stāvēja rindā pie grāmatnīcas un par izdevīgām cenām pirka mācību grāmatas, bet tagad tās nodrošina skola. Atceros, kā vienu reizi Muzeju naktī arheoloģijas nodaļā Madonas muzejā vienlaikus sekojām līdzi arī Eirovīzijai.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


16.05.2018.