Aktualitātes
Godina Ziemassvētku kaujās kritušos

Pirmdien, 8. janvārī, Rīgas Brāļu kapos notika Pirmā pasaules kara Ziemassvētku kauju atceres pasākums, kurā piedalījās Aizsardzības ministrijas un Nacionālo bruņoto spēku vadība. Godinot Ziemassvētku kaujās kritušo latviešu strēlnieku piemiņu, pasākuma dalībnieki devās svecīšu gājienā un iedegtās svecītes novietoja pie Mātes Latvijas tēla un kritušo strēlnieku atdusas vietām.
Ziemassvētku kaujas norisinājās no 1916. gada 23. līdz 29. decembrim pēc vecā stila jeb no 1917. gada 5. līdz 11. janvārim pēc jaunā stila.

Iespējams, atkal būs policijas augstskola

Otrdien, 9. janvārī, Ministru kabinets atbalstīja Iekšlietu ministrijas priekšlikumu veidot darbu grupu, lai izvērtētu jaunas policijas augstskolas izveides iespēju.
Lai gūtu detalizētāku un izvērstāku redzējumu par iespējamās policijas augstskolas izveides un uzturēšanas izmaksām, nepieciešamajiem infrastruktūras un loģistikas izveides pasākumiem, kā arī nepieciešamajiem grozījumiem regulējumā, Iekšlietu ministrija veidos darbu grupu.

Āboltiņas vietā - Gustovskis

12. Saeimas deputāte Solvita Āboltiņa šonedēļ vērsās Saeimā ar iesniegumu par deputāta mandāta nolikšanu, viņa iecerējusi atgriezties diplomātiskajā dienestā.
S. Āboltiņas vietā 11. janvārī tika apstiprinātas deputāta pilnvaras līdzšinējam Kuldīgas novada domes deputātam, pašvaldības iestādes „Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs" vadītājam Artim Gustovskim, kas 11. janvāra Saeimas sēdē deva svinīgo zvērestu.

12.01.2018.