Lazdonas bibliotēkai - jubilejas gads
LAZDONAS pagasta bibliotēkai šis ir 120 gadu jubilejas gads, kad lasītāji aicināti būt aktīvāki bibliotēkas apmeklētāji, kā arī līdzdalībnieki jubilejas pasākumā, kas tiks organizēts pavasarī. 2018. gadā var turpināt lasīt daudzus preses izdevumus, kas ir abonēti. Vaicāta, kādus preses izdevumus lasa lazdonieši, Lazdonas pagasta bibliotēkas vadītāja Lilita Gluščuka pastāstīja: - No avīzēm bibliotēkā ir pasūtīts Madonas reģiona laikraksts "Stars" un "Latvijas Avīze", no žurnāliem - "Ir", "Praktiskais Latvietis", "Taka", "Planētas Noslēpumi", "Ilustrētā Zinātne", "Ilustrētā Pasaules Vēsture", "Juniors", "Mistērija", sievietēm - "Una", "Ieva", "Ievas Māja", žurnāls par šūšanu u. c. Ir abonēti arī žurnāli krievu valodā.
Bibliotēkā pieprasītas ir jaunās grāmatas, kuras gan iepērkam, gan arī mums dāvina, ir arī dažādu projektu literatūra. Lazdonas bibliotēkā ir nonākusi mūžībā aizgājušās mūsu skolotājas Leontīnes Pelšes privātbibliotēka, un viņas grāmatas var izvēlēties bijušie skolēni un citi interesenti.
Joprojām ir atsevišķs plaukts "Izvēlies un paņem!", kur var atnest grāmatas no savām bibliotēkām. 19. janvārī bibliotēkā ar pasākumu noslēgsies "Bērnu žūrija 2017", kad visi aicināti, bet 1. februārī mūsu bibliotēkas lasītāju pārstāvji dosies uz novada bibliotēku, kur notiks skaļās lasīšanas sacensības.

12.01.2018.