Būs 1991 m kopīgs slēpojums
BARKAVAS pagastā gan lieli, gan mazi jau otro gadu 20. janvārī, pieminot 1991. gada janvāra notikumus Rīgā, kad mūsu galvaspilsētā no 13. līdz 27. janvārim pulcējās iedzīvotāji no visas Latvijas un, veidojot barikādes, aizstāvēja svarīgākos valsts objektus pret iespējamo padomju militāro vienību uzbrukumu, tiek aicināti piedalīties akcijā "1991 m kopīgs slēpojums". Pagājušajā gadā šī kopīgā akcija Barkavā ievadīja Latvijas simtgadei veltītos pasākumus un izvērtās par aktivitātēm bagātu pasākumu.
Akciju organizē Barkavas pagasta kultūras nams sadarbībā ar Barkavas pamatskolu. Slēpojuma sākums - 20. janvārī pulksten 15, kad laukumā pie stadiona tiks dots starts, bet finišs - estrādē. Ja nav sava slēpošanas inventāra, sazināties ar Iritu (t. 26276399). Jāpiebilst gan: ja sniegamāte nebūs vēlīga un nesagādās pietiekamu sniega segu, lai varētu slēpot, tad slēpojums tiks aizstāts ar skrējienu.
Būs arī ugunskurs, silta tēja, desiņas, par erudīcijas konkursu gādās Barkavas pamatskola, bet galvenais - pāri visam - kopābūšana un savas valsts varonīgo vēstures lappušu atcerēšanās.

12.01.2018.