Vai plānojat apmeklēt Latvijas dzimšanas dienai veltītos pasākumus?
- Vai plānojat apmeklēt Latvijas 99. dzimšanas dienai veltītos pasākumus, un kāds ir jūsu vēlējums Latvijai, ieejot simtajā pastāvēšanas gadā? - jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem. Dace no Dzelzavas: - Svētkus pavadīsim ģimenes lokā, paskatīsimies arī valsts svētkiem veltītos raidījumus televīzijā, bet 18. novembrī noteikti apmeklēsim solistu apvienības „Jubilāri" koncertu Dzelzavas kultūras namā. Latvijai novēlu visu to labāko, lai ir miers un lai Latvija pastāvētu mūžos, lai situācija valstī vismaz nepasliktinātos, bet mūsu varasvīri un mūsu Saeima sāktu domāt ar galvu.

Madoniete Inga: - Svēt-kus pavadīšu mājās, tomēr trīs brīvdienas, bet Latvijai dzimšanas dienā novēlu izturību un lai mūsu valsts pastāv mūžīgi!

Kusēniete Meta:
- Būšu mājās. Es jau sen neko nesvinu, arī savas dzimšanas dienas ne, bet, protams, valsts svētkos paskatos svinīgo Saeimas sēdi un citus raidījumus. Latvijai novēlu pastāvēt mūžīgi un vienreiz tikt no tiem zagļiem vaļā, par kuru izdarībām pat riebjas klausīties.

Madonietis Edgars:
- Varbūt aizbraukšu uz Rīgu, kur 18. novembrī notiek daudz pasākumu. Es mācos Cēsīs, apgūstu galdnieka arodu. Savu dzīvi esmu nodomājis saistīt ar Latviju, nekur prom nedoties. To arī novēlu Latvijai - lai jaunieši rod piepildījumu savā valstī un darba meklējumos nebūtu jādodas uz ārzemēm.

15.11.2017.