"Junge" atver vēl vienu kafejnīcu
Bez reklāmas, liela skaļuma un atklāšanas lentes griešanas pagājušajā sestdienā, 7. oktobrī, Madonā durvis vērusi SIA "Junge" vēl viena kafejnīca, kas atrodas lielveikala "Maxima XX" telpās.

Kafejnīcas "Junge" piedāvājums ir identisks tam, kas jau ir tirdzniecības namā "Konzums" atvērtajā kafejnīcā, kur ir mājīga vide, garšīga kafija un plašs konditorejas izstrādājumu sortiments. Madoniešiem, kuri dzīvo pilsētas šajā pusē, ļaudīm, kas iepērkas lielveikalos, kā arī Madonas viesiem tagad ir iespēja ieturēt kafijas pauzi vai iegādāties kādu kārumu jaunatvērtajā "Junges" kafejnīcā.
Ieskatoties kafejnīcas vitrīnās, te ir, ko izvēlēties dažādām gaumēm - plātsmaizes, saldās un sāļās bulciņas, pīrādziņi, kūkas, cepumi, tortes, ruletes un citi konditorejas izstrādājumi, kas cepti SIA "Junge" struktūrvienībā "Krūmiņa beķereja", kam šogad aprit 20 gadu. Līdz ar SIA "Junge" jaunās konditorejas fabrikas uzcelšanu ražotne pārcelsies uz jauno adresi Madonā. "Stars" jau rakstīja, ka konditorejas izstrādājumu ražotājs "Junge" ar ES atbalstu šogad īsteno vērienīgu projektu Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma "Investīcijas materiālajos aktīvos" apakšpasākuma "Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē" ietvaros.
Kā atklāja kafejnīcā, arī tepat top dažādas maizītes: kruasāni, salami maizītes, pikantā maizīte, ābolu strūdele, buljona pīrādziņi u. c. Tas nozīmē, ka pircēji var uztrāpīt uz tikko no krāsns nākušajām karstām maizītēm.
- Rit kafejnīcas pirmās darba dienas, un mēs ņemam vērā pircēju paradumus un pieprasījumu. Pie mums var nākt brokastot, jo kafejnīca ir atvērta no pulksten 8, un te var dabūt arī kafiju. Ar laiku būs arī pusdienu piedāvājums, salāti, - pastāstīja Jolanta Vadinska.
Pavisam šajā kafejnīcā ir četras jaunas darbavietas. Darbinieces, kas apkalpo pircējus, te pratīs arī izcept pieprasītākās gan saldās, gan sāļās maizītes, kruasānus un citu.
Kā apmeklētāji vērtē kafejnīcas piedāvājumu? Uzrunātā Pētersonu ģimene no Vecpiebalgas sacīja:
- Madonā esam reti, šajā kafejnīcā esam pirmo reizi, un piedāvājums ir tik liels, ka grūti izvēlēties. Dodam priekšroku speķa pīrādziņiem un dažām saldajām maizītēm.


11.10.2017.